Hakkımızda

Sektörde 40 yılı aşkın süredir kablo tedarik alanında hizmet veren AKTEM ELEKTRİK, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji kablo ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin lider kablo dağıtıcı şirketlerindendir. AKTEM kurulduğu günden bu yana teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, faydalı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve bilgi altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.

Sayısız küresel ve yerel kablo markasının Türkiye dağıtıcılığını yapan AKTEM, geniş ürün gamı ve çözüme dayalı hizmetleri ile 5.000’in üzerinde aktif kanal oyuncusuna uçtan uca çözümler sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren toptan elektrik malzemeleri satışı ve özellikle her türlü toptan ve perakende kablo satışı konusunda çözüm odaklı uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

İşletme Şartları: Ağır İşletme Kabloları, Normal ve Hafif İşletme Kabloları

Kullanım Amacı: Havai Hat Kabloları, Yeraltı Kabloları

Tesis Tipi : Sabit Tesis Kabloları, Hareketli Tesis Kabloları

Gerilim Değeri : Tesisat Kabloları ( V < 0.6 kV ), Alçak Gerilim Kabloları ( 0.6/1 kV ), Orta Gerilim Kabloları ( 1-36 kV ), Yüksek Gerilim Kabloları ( V > 36 kV )

Yalıtkan Tipi : Termoplastik Yalıtkanlı Kablolar, Termoset Yalıtkanlı Kablolar, HFFR Yalıtkanlı Kablolar

İletken Tipi : Bakır İletkenli Kablolar, Alüminyum İletkenli Kablolar, ayrıca müşteri isteklerine göre özel tasarımlı kablolar, Solar enerji kabloları, haberleşme kabloları, data kabloları ve Fiber optik kabloların yurtiçi ve yurtdışı dağıtımını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz : Dünyada kabul görmüş sertifikasyonlara sahip kabloların ve elektrik malzemelerinin yurtiçi ve yurtdışı pazarlara dağıtımı olmak üzere yerel ve küresel lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

Gerek dış ticaret, gerek teknik alt yapı anlamında sektöründe uzman bir kadroya sahip olan Aktem Elektrik, kurulduğu ilk andan itibaren, kaliteli ürün ve hizmete odaklanmıştır. Hızlı çözüm sunma becerisi ve satış sonrası desteği sayesinde kısa sürede toptan elektrik malzemeleri dağıtımı sektöründe lider dağıtıcılardan biri olmuştur. “Sürdürülebilirlik”, “Finansal Çözümler”, “Bilgi ve Erişim” konularında sektöründe örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Aktem Elektrik ürün yelpazesindeki çeşitlilik, bilgiye erişim hizmeti, hızlı tedarik ve satış sonrası destek gibi hizmetlerinin yanı sıra bankalarla anlaşmaları doğrultusunda müşterilerine “DBS” hizmeti sunmaktadır. “DBS” sistemi ile iş ortaklarına tahsis edilecek vadeli DBS limitleri ve ticari alacak sigortası sayesinde talep edilen vade seçenekleri ile iş ortaklarına rekabet edebilecekleri ve iş hacimlerinin gelişmesine katkı sağlayacak bir yapı sunabilmektedir.

Aktem Elektirik Hakkımızda Görsel 1
Aktem Elektirik Hakkımızda Görsel 2
Aktem Kablo Elektrik
Aktem Kablo Hakkımızda