Markalar

Prysmian Kablo

Prysmian Group

Prysmian Group Türkiye, 2011 yılında Prysmian ve Draka arasında gerçekleşen birleşmeyi takiben, bugün dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe lider olan Prysmian Group’un Türkiye operasyonudur.
Pamukkale Kablo

Pamukkale Kablo

PAMUKKALE KABLO, 1991 yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüksek voltaj kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.
Üntel Kablo

Üntel Kablo

Dünyanın lider kablo üreticilerinden biri olan ÜNTEL KABLO 1972 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 50 yıla yaklaşan üretim tecrübesi, son teknolojiye sahip tesisleri ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile Üntel Kablo daima en iyiyi üretmeyi hedeflemektedir.
Öznur Kablo

Öznur Kablo

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından olan ÖZNUR KABLO 1989 yılında %100 yerli sermayeyle İstanbul’da kurulmuştur.
ETK Kablo

ETK Kablo

Kablo üretimi, telekomünikasyon altyapısı, kanalizasyon altyapısı, su altyapısı, doğal gaz altyapısı, otoyol inşaası, konut inşaası işleri ile meşgul olan ETK Grup şirketlerinden biri, birincil prensibi kalite olan ETK Kablo, 1979 yılında telefon kabloları üretmek amacıyla İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur.